Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 9353
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sztuka sztucznej inteligencji w BWA

Piątek, 15 listopada 2019, 14:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 listopada 2019, 13:30
Autor: BWA
Jelenia Góra: Sztuka sztucznej inteligencji w BWA
Fot. Archium BWA
Spotkanie z Wiesławem Bartkowskim odbędzie się 18 listopada (poniedziałek), godz. 12:30 w jeleniogórskim Biurze Wystaw Artystycznych (ul. Długa 1). Prowadzenie: Tomasz Wrona.

Będzie o tym, jak pojawienie się sztucznej inteligencji wpłynie na twórczą działalność człowieka. Czy A.I. (ang. Artificial Intelligence) stanie się najdoskonalszym narzędziem artystów, czy przeciwnie, najgroźniejszym rywalem? Jaka będzie rola ludzi w erze sztucznej inteligencji. Czy wszyscy będziemy twórcami, czy też konsumentami wytworów A.I.?

Wiesław Bartkowski – projektant interakcji i badacz systemów złożonych. Kierownik i współtwórca studiów podyplomowych CreativeCoding.pl oferowanych w Warszawie przez School of Form. Należy do kadry School of Form i School of Ideas na Uniwersytecie SWPS. Twórca pionierskich na polskim rynku programów kształcenia łączących informatykę z naukami humanistycznymi i twórczym wykorzystaniem technologii. Pasjonat dzielenia się umiejętnością programowania. Uczy artystów i projektantów wykorzystywania tworzywa, jakim jest połączenie kodu z elektroniką i cyfrową fabrykacją.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group