Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Szpital w Kowarach będzie leczył anoreksję i bulimię

Audio

Czytaj na głos

Autor: Accipiter 1 min czytania

W NZOZ Powiatowym Centrum Zdrowia w Kowarach powstanie pierwszy na Dolnym Śląsku oddział dla osób cierpiących na bulimię i anoreksję.

reklamy
reklamy

PCZ w Kowarach przygotowało już program terapeutyczny i zapewniło obsadę lekarską organizowanego oddziału. Musi jeszcze wygrać konkurs ogłoszony przez NFZ. Postępowanie zostanie rozstrzygnięte w październiku.

Wiesława Gajewska, prezes PCZ w Kowarach podkreśla, że na Dolnym Śląsku od dawna istnieje zapotrzebowanie na ośrodek dla pacjentów z zaburzeniami odżywiania. Potwierdza tę opinię dr Ewa Bartecka-Piłasiewicz, wojewódzki konsultant w dziedzinie psychiatrii.

NZOZ Powiatowe Centrum Zdrowia w Kowarach działa na rynku usług medycznych od 2004 r. W styczniu 2009 r. dołączyło do Sieci EMC Instytut Medyczny SA.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka