Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Szkoły średnie grały w kosza

Audio

Czytaj na głos

Autor: arec 1 min czytania

Trwają rozgrywki szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce. W hali im. Mariana Koczwary przy ul. Sudeckiej rywalizowały dziś zespoły z grupy B.

W pierwszym meczu Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych spotkał się z II LO. W obydwu zespołach zagrali zawodnicy Sudetów Jelenia Góra, mający za sobą występy na parkietach II ligi. W ZSOiT mogliśmy zobaczyć w akcji Radosława Hajbowicza i Macieja Kiełbasę, a w II LO Michała Kozaka. Górą okazali się zawodnicy ZSOiT, którzy zwyciężyli 50:26.

W drugim pojedynku ZSOiT nie dało najmniejszych szans ZSRzA, wygrywając 52:18.
W poniedziałek grały zespoły z grupy A. Poniżej podajemy wyniki spotkań.

ZSE-T – ZST „Mechanik” 18:26
ZSLiZ 2 – ZSElektr. 9:42
ZST „Mechanik” – ZSLiZ 2 58:15
ZSO 1 – ZSE-T 41:20

Kolejne mecze zostaną rozegrane 4 i 16 listopada. Dwa pierwsze zespoły z obydwu grup awansują do kolejnego etapu rozgrywek.

Zawody organizuje Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka