Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7754
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rgion/Praga: Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Karkonosze zostaną zaprezentowane w Pradze dzisiaj i jutro (29–30 kwietnia) podczas uroczystości związanych z obchodami 10 rocznicy przyjęcia do Unii Europejskiej Polski i Czech. Impreza organizowana jest przez czeski rząd na Strzeleckim Ostrowie. Szklarska Poręba i Karpacz zostały zaproszone przez Ambasadę RP w Pradze.

Przedstawiciele biur promocji Szklarskiej Poręby i Karpacza zaprezentują nasz region zachęcając mieszkańców Czech i turystów odwiedzających czeską stolicę do przyjazdu w Karkonosze.

Impreza ma charakter otwarty a jej program nastawiony jest przede wszystkim na rodziny z dziećmi oraz młodzież. W programie liczne występy, koncerty i wystawy. Wśród wystawców będą obecni również przedstawiciele innych 22. europejskich krajów i regionów turystycznych. Stoisko Karkonoszy będzie sąsiadowało z Austrią, Portugalią, Rumunią i Holandią.

Pracownicy Referatów Promocji Miasta zaprezentują atrakcje Szklarskiej Poręby, Karpacza, Jeleniej Góry i pozostałych miejscowości karkonoskich. Na stoisku rozdawane będą materiały promocyjne w języku czeskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
371
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group