Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4243
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rgion/Praga: Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Karkonosze zostaną zaprezentowane w Pradze dzisiaj i jutro (29–30 kwietnia) podczas uroczystości związanych z obchodami 10 rocznicy przyjęcia do Unii Europejskiej Polski i Czech. Impreza organizowana jest przez czeski rząd na Strzeleckim Ostrowie. Szklarska Poręba i Karpacz zostały zaproszone przez Ambasadę RP w Pradze.

Przedstawiciele biur promocji Szklarskiej Poręby i Karpacza zaprezentują nasz region zachęcając mieszkańców Czech i turystów odwiedzających czeską stolicę do przyjazdu w Karkonosze.

Impreza ma charakter otwarty a jej program nastawiony jest przede wszystkim na rodziny z dziećmi oraz młodzież. W programie liczne występy, koncerty i wystawy. Wśród wystawców będą obecni również przedstawiciele innych 22. europejskich krajów i regionów turystycznych. Stoisko Karkonoszy będzie sąsiadowało z Austrią, Portugalią, Rumunią i Holandią.

Pracownicy Referatów Promocji Miasta zaprezentują atrakcje Szklarskiej Poręby, Karpacza, Jeleniej Góry i pozostałych miejscowości karkonoskich. Na stoisku rozdawane będą materiały promocyjne w języku czeskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group