Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6474
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Szklarską opanowały motocykle

Sobota, 19 lipca 2008, 19:09
Aktualizacja: Niedziela, 20 lipca 2008, 8:27
Autor: mar
SZKLARSKA PORĘBA: Szklarską opanowały motocykle
Fot. mar
Do niedzielnego popołudnia potrwa XX Jubileuszowy Międzynarodowy Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów w Szklarskiej Porębie. Dzisiaj jednoślady przedefilowały przez centrum miasta, a w okolicach wyciągu na Szrenicę rozegrano zawody sprawnościowe.

Uczestnicy zlotu zmagali się w jeździe precyzyjnej, turyści robili sobie zdjęcia z ciekawiej przebranymi motocyklistami, a pasażerki łapały zębami kiełbasę wiszącą na sznurku.

Sobotnie popołudnie, wieczór i noc uczestnicy zlotu spędzą na zabawie w obozowisku rozłożonym przy ulicy Kasprowicza, w miejscu gdzie zwykle obozują harcerze. Na scenie ustawionej na polanie zagrają Doro & Warlock Revival (Czechy), Limited Edition , Biały Dom , Izotop grający covery zespołu Zz Top. Będzie też erotic show a wybory Miss Mokrego Podkoszulka wywołały entuzjazm publiczności.

Można też kupić akcesoria motocyklowe i stroje w jakich powinien chodzić każdy szanujący się motocyklista. Na polanie jest około tysiąca uczestników, ale liczba ta nieustannie się zmienia, gdyż jedni wyjeżdżają inni nadal do szklarskiej dojeżdżają.

Mar

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group