Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5285
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Szklanka" na łączniku

Wtorek, 2 lutego 2021, 7:03
Autor: WAC
Jelenia Góra: "Szklanka" na łączniku
Fot. WAC
Na brak zimowego utrzymania łącznika pomiędzy ulicami Wiejską i Powstańców Śląskich w Jeleniej Górze zwraca uwagę jeleniogórzanin pan Jarosław.
Ten trakt pieszy jest tak oblodzony, że ciężko zrobić krok - mówi nasz Czytelnik. - Drogę tę pokonuję co najmniej dwa razy dziennie i w piątek dzwoniłem do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej z prośbą o posypanie tego miejsca piaskiem. Niestety nikt nie pofatygował się, aby to zrobić i w niedzielę (31.01) schodząc z mostu przewróciłem się.

Jak dowiedzieliśmy się, osoby chodzące tą drogą muszą bardzo uważać, gdyż łącznik znajduje się poza wykazem dróg i traktów odśnieżanych przez służby komunalne.

Ulice oraz trakty piesze w Jeleniej Górze podzielone są na cztery kategorie zimowego utrzymania – informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca. - Łącznik pomiędzy ulicami Wiejską oraz Powstańców Śląskich jest ścieżka spacerową, a te nie są odśnieżane ani posypywane, z dwoma wyjątkami. Jest to jedna strona ścieżki biegnącej wzdłuż alei Konstytucji 3 Maja w kierunku Maciejowej oraz jedna strona ścieżki wzdłuż alei Solidarności.

Twoja reakcja na artykuł?

1
3%
Cieszy
12
41%
Hahaha
1
3%
Nudzi
2
7%
Smuci
8
28%
Złości
5
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
357
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group