Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6800
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szkalowanie w internecie nie jest bezkarne

Wtorek, 20 lutego 2018, 15:28
Aktualizacja: Środa, 21 lutego 2018, 7:18
Autor: Marek Tkacz
Napisała do nas pani Joanna Modzelewska  po publikacji artykułu "Dlaczego organizacjom żydowskim nic się od Polski nie należy", a właściwie po komentarzu "pff", który narusza jej dobre imię. Joanna Modzelewska zapowiada oddanie sprawy do sądu. I dobrze, bo każdego obowiązuje odpowiedzialność za słowo. A anonimowość w internecie, anonimowa nie jest, jak się niektórym wydaje…

Oto, co pisze Joanna Modzelewska:
„Proszę o usunięcie szkalującego moje dobre imię komentarza ~pff, który napisał na mój temat nieprawdę pod artykułem - wywiadem ze mną nt. roszczeń żydowskich. Nie jest prawdą bym "wyleciała" z LOT, gdyż nigdy tam nie pracowałam. Byłam pełnomocnikiem i prawnikiem, i przewodniczącą związku pilotów w LOT. Po drugie nigdy nie były mi postawione zarzuty. Miałam sprawę karną z LOT za rządów PO PSL za rzekome zniesławienie. Sprawę tę wygrałam, a zarząd LOT z czasów PO PSL przegrał ze mną. Proszę o natychmiastową reakcję wraz z informacja, kto to napisał, bym mogła sprawę skierować na drogę postepowania sądowego.”

Od wydawcy Portalu Jelonka.com
Słowa napisane w internecie są jak pierze, które sypie się na wietrze. Nie sposób je zebrać, bo poszły w świat… Dlatego prosimy o rozwagę w pisaniu komentarzy, sprawdzaniu podawanych informacji, bo wiarygodność takich ludzi, jak „pff” spada do zera. No i nie są bezkarni. Pozostawiają swój znak, po którym można ich zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności.
Z poważaniem Marek Tkacz

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group