Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 2955
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szedł na randkę, pił wino i usnął na drodze

Poniedziałek, 9 lutego 2009, 10:45
Aktualizacja: 10:45
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Szedł na randkę, pił wino i usnął na drodze
Fot. .......
Gdyby nie czujność kierowcy i szybka interwencja strażników miejskich, na ulicy Wrocławskiej mogło dojść do tragedii. Wszystko za sprawą zakochanego 52–latka, którego zmogły trunki, kiedy szedł na spotkanie z ukochaną.

Pijany jeleniogórzanin w sobotę w nocy wybrał się pieszo z Jeleniej Góry do Janowic Wielkich, aby odwiedzić ukochaną. Na drogę zabrał kilka butelek wina. 52-latek do ukochanej alkoholu już nie doniósł, ale wypił go sam.

Około godziny drugiej w nocy trunek i zmęczenie na tyle dały się we znaki, że jeleniogórzanin postanowił odpocząć i ... położył się w poprzek ulicy Wrocławskiej przy wylocie z Jeleniej Góry – Maciejowej w stronę Wrocławia.

Nadjeżdżający kierowca w ostatniej chwili zauważył na ciemnej ulicy nietrzeźwego i z piskiem opon przed nim wyhamował. Kochaś, nieświadomy zagrożenia, spał sobie w najlepsze. Roztrzęsiony kierowca zadzwonił po straż miejską, a ta odwiozła „romantyka” na policyjny "dołek".

Tam okazało się, że ten sam mężczyzna w sobotę po godzinie 20.00 został wypuszczony z… policyjnego aresztu, gdzie wcześniej także trafił do wytrzeźwienia. Jak tak dalej pójdzie, jeleniogórzanin do ukochanej w najbliższym czasie z pewnością nie dotrze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group