Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8504
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Szczypiornistki potrzebują wsparcia

Środa, 20 czerwca 2018, 14:31
Aktualizacja: 14:37
Autor: Paweł Guszała
Region: Szczypiornistki potrzebują wsparcia
Fot. Paweł Guszała, Włókniarz Mirsk
Dzięki otwartym sercom udało się zrealizować wiele inicjatyw charytatywnych i wesprzeć osoby potrzebujące. Mimo to, nadal w naszym regionie nie brakuje potrzebujących pomocy. Tym razem potrzebują jej piłkarki ręczne z Mirska.

Piłkarki ręczne w minionym sezonie zanotowały historyczny sukces. Po raz pierwszy świętowały mistrza Dolnego Śląska, do tego dołożyły ósme miejsce w szkolnych rozgrywkach w Polsce. Teraz zespół chciałby dobrze przygotować się do kolejnego sezonu na obozie sportowym do Dźwirzynie. Termin i nocleg są już zarezerwowane, brakuje środka transportu.

- Poszukujemy sponsorów, którzy pokryliby koszty wyjazdu na obóz naszych dziewczynek. Nie mamy środka transportu. Rodzice opłacą im pobyt. W klubowej kasie brakuje funduszy. Nie ma co ukrywać - funkcjonowanie w lidze, nawet na takim szczeblu, jest bardzo kosztowne – mówi Joanna Plitt, trener Włókniarza Mirsk.

Do wyjazdu jest coraz mniej czasu, bo ten zaplanowany został w dniach od 19 do 31 sierpnia. Dlatego władze klubu, sztab szkoleniowy oraz rodzice dwoją się i troją, aby spiąć budżet na przysłowiowy ostatni guzik. Jednak sami nie dadzą rady, potrzebują wsparcia.

- Taki wyjazd jest dla sportowców bardzo ważny. Pozwala scalić grupę, w spokoju popracować nad formą przed sezonem. Liczymy na pomoc – kończy J. Plitt.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z kierownikiem drużyny Dariuszem Plittem tel.: 530 992 299.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
34
Tak
41%
Nie
59%
Nie wiem
0%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group