Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Szczypiornistki Finepharmu Jelenia Góra wywalczyły awans do Superligi!

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Jeleniogórskie piłkarki ręczne wygrały na wyjeździe w meczu przedostatniej kolejki fazy 1–4 w Nowym Sączu w spotkaniu przeciwko miejscowej Olimpii 29:23. Dzięki tej wygranej nasze zawodniczki zapewniły sobie prawo startu w najwyższej klasie rozgrywkowej!

Mecz lepiej rozpoczęły rywalki, które w 7 min. prowadziły 4:1, nasze szczypiornistki szybko zareagowały jednak na ucieczkę gospodyń i doszły wyniku doprowadzając do remisu po 7. Od momentu 9:9, przeciwniczki znów podkręciły tempo i odskoczył na cztery bramki, wygrywając pierwszą odsłonę 13:9. Po zmianie stron na parkiecie dzieliły i rządziły już tylko jeleniogórzanki, które w 38 min. prowadziły 16:14 i od tego momentu rozpoczęły systematyczne powiększanie przewagi, wygrywając ostatecznie 29:23. – W pierwszej połowie obserwowaliśmy na parkiecie dwa oblicza zespołu, po przerwie poprawiliśmy obronę, lepiej też zagraliśmy w ataku i kontrolowaliśmy w pełni przebieg wydarzeń na boisku. Druga odsłona została przez nas wygrana różnicą dziesięciu punktów, to świadczy o naszej przewadze w tym fragmencie gry – wyznaje na gorąco Mirosław Uram, trener Finepharmu.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka