Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6850
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Szczęśliwy finał poszukiwań 74–latki

Piątek, 20 maja 2016, 10:04
Aktualizacja: 10:08
Autor: 112
Szklarska Poręba: Szczęśliwy finał poszukiwań 74–latki
Fot. Archiwum
Kilka godzin trwały poszukiwania mieszkanki Szklarskiej Poręby, której zaginięcia zgłosił syn. Mężczyzna był zaniepokojony, bo matka wyszła z domu o godzinie 17.00 na spacer do lasu i do wieczora nie wróciła.

W środę (18.05) około godziny 21.40 do Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o zaginięciu swojej matki. Był zaniepokojony, bo do godz. 21.30 nie wróciła ze spaceru i nie było z nią żadnego kontaktu. Syn sam sprawdził koleżanki i znajome kobiety, ale nikt nie widział zaginionej.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania 74-latki. Do działań włączyli się ratownicy GOPR i strażacy z OSP. Działania koordynował komendant Komisariatu w Szklarskiej Porębie. Sprawdzano dworce, postoje taksówek, ścieżki leśne i teren w pobliżu domu.

- Jeden z patroli policyjnych pół godziny po północy zauważył poszukiwaną kobietę na jednej z ulic w pobliżu miejsca zamieszkania. 74-latka była komunikatywna, nie miała żadnych obrażeń. Była jedynie ubrudzona. Oświadczyła, że spacerując po lesie wpadła w zagłębienie terenu. Po upadku usnęła ze zmęczenia – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
855
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group