Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7298
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szczęśliwa „trzynastka” dla Pauliny Kwaśniewskiej

Sobota, 31 maja 2008, 7:09
Aktualizacja: Niedziela, 1 czerwca 2008, 7:57
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Szczęśliwa „trzynastka” dla Pauliny Kwaśniewskiej
Fot. AGA
O prestiżowy tytuł najpiękniejszej ubiegało się dwanaście kandydatek, które rywalizowały w piątkowy wieczór na scenie Teatru Jeleniogórskiego w finale wyborów Miss Polonia Ziemi Jeleniogórskiej.

Kandydatki do korony prezentowały się kolejno w pokazie mody lnianej, ekskluzywnych futrach, strojach wieczorowych i kąpielowych. Miały również okazję do autoprezentacji.

W przerwach między kolejnymi występami lokalnych piękności, w autorskim programie kabaretowym wystąpił Andrzej Grabowski oraz kubańska grupa „Omni con ire” znana z gwiazdorskich występów estradowych i telewizyjnych, która gorącymi rytmami starała się ożywić zgromadzoną w teatrze publiczność.
Z pokazem tanecznym zaprezentowała się szkoła tańca „Kurzak i Zamorski”.

Jury długo debatowało nad ostatecznym wyborem. Po naradach jego członkowie zdecydowali, że tytuł Miss Polonia Ziemi Jeleniogórskiej powędruje do kandydatki z numerem trzynaście – Pauliny Kwaśniewskiej. Pierwszą wicemiss została Angelika Jakubowska (z nr 1), drugą – Alicja Kluza (z nr 7), a wyróżnienie miss publiczności przypadło Katarzynie Warszewskiej (z nr 11). Zwyciężczynie otrzymały czeki gotówkowe w wysokości – 5, 3 i 2 tys. zł oraz upominki od sponsorów.

– Jestem bardzo szczęśliwa i zdenerwowana, nie spodziewałam się wygranej. Trzynastka okazała się dla mnie szczęśliwą liczbą – mówiła Paulina Kwaśniewska zaraz po ogłoszeniu wyników. Przyznaje, że stres na scenie był bardzo duży, ale pomagała obecność rodziców, siostry, chłopaka oraz koleżanek i kolegów. – Bardzo im dziękuję, że mnie wspierali – dodała świeżo upieczona miss.

– W konkursie wzięłam udział właściwie przez przypadek i okazało się, że to świetna przygoda. Dzięki wyborom poznałam wiele świetnych dziewczyn – mówiła Angelika Jakubowska. Zwyciężczynie podkreślały świetną atmosferę konkursu – również za kulisami. – Nikt nikomu nie robił na złość i zawarłyśmy wiele przyjaźni. Mam nadzieję, że potrwają jeszcze długo – dodała Alicja Kluza, dla której udział w wyborach był przede wszystkim próbą sprawdzenia siebie.

Z występu zadowolona była też Katarzyna Warszewska, która zdobyła tytuł Miss Publiczności – Udział w konkursie był moim marzeniem i cieszę się, że udało mi się je zrealizować. Wydaje mi się, że publiczność zdobyłam wdziękiem, urokiem osobistym i sposobem poruszania się – mówiła.

Wybory Miss Ziemi Jeleniogórskiej stanowią pierwszy etap Wyborów Miss Polonia 2008, który zalicza się do najbardziej prestiżowego konkurs piękności w naszym kraju.

Organizatorzy:
Telewizja Dami

Sponsorzy:
Mercedes Benz – Mirosław Wróbel sp. z o.o.
Sklep INTERMARCHE w Jeleniej Górze
AGROFARM sp. z o.o.
Zakłady Lniarskie „ORZEŁ” w Mysłakowicach
Fromako sp. z o.o.

Patronat medialny:
Telewizja „ODRA”
Portal internetowy i tygodnik „JELONKA.COM”
Muzyczne Radio Jelenia Góra

Patron honorowy:
Prezydent Miasta Jeleniej Góry
(AGA)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group