Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6163
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szansa dla spóźnialskich

Czwartek, 14 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 14 września 2006, 11:12
Autor: Daria
Jelenia Góra: Szansa dla spóźnialskich
Fot. Daria
Uczelnie wyższe ogłosiły dodatkową rekrutację na wybrane kierunki. Wiadomość na z pewnością zainteresuje tych, którzy z różnych przyczyn nie zostali przyjęci w pierwszym terminie.

Kolegium Karkonoskie proponuje chętnym trzyletnie studia licencjackie na kierunkach: filologia polska, angielska i germańska, elektronika i telekomunikacja, edukacja techniczno-informatyczna, wychowanie fizyczne, fizjoterapia, pielęgniarstwo.
Studia odbywają się w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Informacje dotyczącą terminu składania podań na wybrane kierunki można zyskać w dziekanacie uczelni.

Akademia Ekonomiczna zaprasza tylko zainteresowanych studiami zaocznymi. Na studia dzienne nabór zakończył się w pierwszym terminie. Chcący studiować na tej uczelni mają do wyboru studia magisterskie w systemie zaocznym, studia licencjackie a także uzupełniające studia magisterskie.
Trzeba się pospieszyć: termin składnia podań upływa 15 września.

Politechnika Wrocławska dodatkowy nabór studentów prowadziła do 13 września a podstawą przyjęcia był konkurs świadectw. Uczelnia proponuje kandydatom na studentów następujące kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, inżynieria środowiska oraz transport. Formą studiów są bezpłatne zajęcia stacjonarne.

Władze uczelni przypominają, że studia stacjonarne są bezpłatne. Wybrani studenci mają możliwość starania się o stypendia socjalne bądź naukowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group