Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Szambo w tunelu

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Beznadziejny stan przejścia pod torami.

reklamy
reklamy

Fetor moczu zmieszany ze zgnilizną i wigocią. Rozpadające się panele w suficie, bohomazy na ścianach, schody zupełnie nieprzystosowane dla osób poruszających się na wózkach, czy rodziców z małymi dziećmi. To czują i widzą liczni jeleniogórzanie, którzy przechodząc pod torowiskiem, skracają sobie drogę z ul. 1 Maja ku osiedlu Zabobrze.

Nic na zmiany nie wskazuje: przejście jest bowiem własnością Polskich Kolei Państwowych, a zakład nieruchomości w Wałbrzychu, który zarządza kolejowymi włościami także w Jeleniej Górze, remontu nie planuje.

Ostatnią modernizację przeprowadzono 11 lat temu. Na krótko zrobiło się wtedy nowocześniej.
Kolejarze argumentują, że nie mają pieniędzy na remont swojej własności. W przypadku przejścia podziemnego sprzedaż w grę nie wchodzi. Do współfinansowania remontu nie garnie się także miasto. Zdaniem kolejarzy powinno, bo z pasażu korzystają nie tylko pasażerowie PKP, lecz także zwykli jeleniogórzanie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka