Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7187
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szalona i twórcza zabawa w Muflonie

Poniedziałek, 8 stycznia 2018, 15:45
Aktualizacja: Wtorek, 9 stycznia 2018, 6:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Szalona i twórcza zabawa w Muflonie
Fot. Przemek Kaczałko
Styczniowy Bajkowy poranek z Bolkiem i Lolkiem w MDK Muflon stanął pod znakiem szalonej zabawy w zimowym klimacie. Choć śniegu w Sobieszowie brakuje, to organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zapewnili dzieciom i ich rodzicom wspaniałą zabawę.

Uczestnicy pierwszego spotkania w tym roku, poza obejrzeniem kolejnych przygód Bolka i Lolka, mieli okazję ulepić wyjątkowego bałwana. Jak nie ma prawdziwego śniegu, to nie oznacza, że nie można rzucać się białym puchem, czy ozdobić specjalnie przygotowaną formę bałwana. Poza tym rodzice mogli wykazać się doskonałą jazdą na trzyosobowych nartach, co spotkało się z gorącym dopingiem maluchów.

W ramach warsztatów artystycznych dzieci przy pomocy dorosłych wykonywały bałwany na patyku, a na zakończenie rozlosowano atrakcyjne nagrody dla uczestników. Kolejne spotkanie już 4 lutego, kiedy to do Miejskiego Domu Kultury Muflon w Sobieszowie zawita "Czarna dama".

Warto śledzić profil domu kultury na Facebook'u, gdzie można się dowiedzieć jaką pracę przygotować w domu, aby zdobyć nagrodę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group