Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8544
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szaleńcza jazda zakończona na drzewie

Piątek, 31 lipca 2009, 15:00
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2009, 13:32
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Szaleńcza jazda zakończona na drzewie
Fot. Policja
Rozbite auto marki BMW na drzewie to skutek ucieczki kierowcy, który wczoraj wieczorem nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Sobieszowie. Sprawca był trzeźwy i odmówił poddania się badaniom na obecność narkotyków w organizmie. Pobrano mu krew do badań: wkrótce okaże się, czy jechał odurzony zakazanymi substancjami.

Do pościgowych scen doszło wczoraj na ulicy Karkonoskiej w Sobieszowie. Kierowca rozpędzonego BMW nie zareagował na sygnały do zatrzymania się dawane przez patrol policji, przyspieszył i zaczął uciekać. Po kilku minutach ucieczki kierujący na jednym z zakrętów ulicy Bronka Czecha nie zapanował nad pojazdem i wypadł z drogi uderzając w przydrożne drzewo.

Policjanci zatrzymali kierującego, którym okazał się 22-latek z Jeleniej Góry. Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie – był trzeźwy, ale nie zgodził się na poddanie badaniu na zawartość narkotyków. W związku z odmową kierującemu pobrano krew do badań. – Dodatkowo kierowca nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi – informuje kom. Bogumił Kotowski z policji.

Rozbity pojazd został odholowany na parking, a kierowca po wykonaniu czynności zwolniony. Wyniki badania krwi wykażą, czy kierujący nie znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (76)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group