Niedziela, 28 czerwca
30°C Jelenia Góra
reklamy

Szajka pracowników „obrobiła” pracodawcę

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Aż czternaście osób objął akt oskarżenia w sprawie kradzieży kilkudziesięciu ton metalu na szkodę jednej z firm w Jeleniej Górze, którą odkradli pracujący tam ludzie. Przerwanie przestępczego procederu umożliwiły zeznania pokrzywdzonego.

reklamy

Jak ustalili policjanci, sprawcy od połowy 2007 roku do połowy 2008 roku pracownicy jednej z firm swoim działaniem spowodowali straty rzędu kilkadziesięciu tysięcy złotych. Łupem ich padały odpady wysokogatunkowych metali oraz gotowe produkty, które sprzedawali na jeleniogórskich punktach skupu złomu.

Jak ustalili policjanci , pracownicy ukradli łącznie kilkadziesiąt ton zebranego metalu. Wykrycie i ukrócenie nielegalnego procederu było możliwie dzięki ścisłej współpracy pokrzywdzonego z jeleniogórską policją – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Sprawcom za kradzież grozi nawet do pięciu lat więzienia. 12 osób poddało się dobrowolnie karze, natomiast materiały dotyczące dwóch zostały wyłączone do odrębnego postępowania.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka