Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 13078
Zalogowanych: 25
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Syreny w Dniu Strażaka

Wtorek, 5 maja 2020, 8:11
Aktualizacja: Środa, 6 maja 2020, 7:41
Autor: WAC
Powiat: Syreny w Dniu Strażaka
Fot. WAC
Mimo ograniczeń wymuszonych walką z rozprzestrzenianiem się kroronawirusa strażacy z Kotliny Jeleniogórskiej nie zapomnieli o przypadającym wczoraj (4.05) Dniu Strażaka.

W tym roku w dniu św. Floriana nie było tradycyjnej akademii połączonej z uroczystym wręczeniem awansów i nagród wyróżniającym się strażakom zawodowym oraz druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych. Nie było też przemarszu strażaków ulicami Jeleniej Góry. Aby uczcić trud strażaków w ratowaniu życia oraz mienia na terenie Jeleniej Góry i powiatu jeleniogórskiego zawyły syreny alarmowe.

O godzinie 12.00 strażacy uruchomili też sygnały dźwiękowe w swoich pojazdach bojowych, którymi wyjechali przed remizy. Tak też się stało między innymi przed siedzibą Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej 1 PSP w Jeleniej Górze przy ul. Sokoliki.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
40%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
405
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
 
Aktualności
Mikołaj także w Miłkowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group