Reklama
Sobota, 6 czerwca
21°C Jelenia Góra

Synoptycy przestrzegają: będzie ślisko

Audio

Czytaj na głos

IMGW–PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu informuje, że od dzisiaj (12.12), od godz. 17.00 do jutra, do godz. 10.00, w związku ze spadkiem w regionie temperatury poniżej 0 stopni Celsjusza, będą zamarzały mokre nawierzchnie dróg i chodników.

Autor: KIS 1 min czytania

W regionie przewidywana jest temperatura minimalna od -7°C do -5°C, przy gruncie do -9°C, na obszarze Przedgórza Sudeckiego: od -11°C do -8°C, przy gruncie nawet do -13°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 procent.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Sprzedawca Truskawki Sprzedawca Truskawki Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka