Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 2157
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: „Symbole wiary i …” – wernisaż w GOK–u

Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 10:45
Autor: WAC
Mysłakowice: „Symbole wiary i …” – wernisaż w GOK–u
Fot. Użyczone
W Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach 13 stycznia odbył się wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Biłozora zatytułowanej „Symbole wiary i....."

Na wernisaż wystawy zdjęć o tematyce sakralnej do galerii GOK-u zawitało ponad 50 osób. Byli to zarówno mieszkańcy gminy Mysłakowice jak i jeleniogórzanie oraz grupa fotografów z Liberca. Na eksponowanych na wystawie zdjęciach można obejrzeć Sanktuarium w Dąbrowicy, Licheń, Bolesławiec oraz ogromną kolekcję fotografowanych przez kilkanaście lata stuł. Autor zdjęć od wójta Michała Ormana i dyrektora GOK-u Grzegorza Truchanowicza list gratulacyjny, a od widzów gromkie brawa.

Tadeusz Biłozor jest jednym z nestorów fotografii w regionie. Od 1978 roku jest członkiem Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, a od 1997 r. należy do Ogólnopolskiej Grupy Twórczej „Art-Foto”. Rok później znalazł się w gronie członków Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej. Jest autorem około 30 wystaw indywidualnych. Za swoją twórczość został wyróżniony szeregiem nagród i odznaczeń.

Galeria GOK-u zaprasza już 3 lutego na godz. 16.00 na kolejny wernisaż, tym razem będzie można zobaczyć zdjęcia Lechosława Pustowaruka ukazujące zimowe Izery.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group