Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6119
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Swojski "Jurrasic Park" pod kluczem

Sobota, 20 czerwca 2009, 7:40
Aktualizacja: Niedziela, 21 czerwca 2009, 7:25
Autor: Ania
REGION: Swojski "Jurrasic Park" pod kluczem
Fot. Ania
Na otwarcie Parku Dinozaurów w Szklarskiej Porębie trzeba będzie jeszcze poczekać. Powód: droga dojazdowa jest całkowicie rozkopana. Prahistoryczne gady w lesie pod Szrenicą zobaczymy dopiero w październiku.

– Park moglibyśmy w każdej chwili otworzyć, ale ze względu na problemy komunikacyjne nie możemy tego uczynić – mówi Andrzej Hermel, przedstawiciel firmy Best Home. – Droga do obiektu jest rozkopana, podobnie jak wiele innych ulic w mieście pod Szrenicą.

Związane jest to z inwestycją Karkonoskiego Systemu Wód i Kanalizacji, jaka jest obecnie realizowana na terenie Szklarskiej Poręby. Zostanie ona najprawdopodobniej zakończona w październiku bieżącego roku i wtedy też zostanie otwarty Park Dinozaurów.

Choć obiekt jest jeszcze zamknięty, co sprytniejsi mieszkańcy widzieli już dinozaury, które zadomowiły się w lesie przy ulicy 11 Listopada. Nie jest łatwo się do niego dostać, a poza tym strzeże go stróż, ale ciekawość w tej kwestii bierze górę i znajdują się osoby chętnie pokonujące wszelkie przeszkody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1391
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group