Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 6259
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Świetny występ jeleniogórskich "krasnali"

Wtorek, 19 stycznia 2010, 13:10
Aktualizacja: 13:12
Autor: ahawer/PAW
Czarny Bór: Świetny występ jeleniogórskich "krasnali"
Fot. PAW
W Czarnym Borze rozegrany został XXXI Narciarski Bieg Krasnali. Na starcie pojawiło się 311 młodych narciarzy, którzy rywalizowali na różnych dystansach.

Wśród dzieci z roczników 2005 i młodszych wygrała Vanessa Kosek z Czarnego Boru przed Piotrem Górnym z Ciechowa i Tomaszem Skalskim z Sokołowska. Tylko w tej kategorii wiekowej dziewczęta biegły razem z chłopcami.

Wśród dzieci z roczników 2003 i 2004 wygrała Emilia Widlak z Borówna przed Anną Marciniuk z Sokołowska i Marceliną Bandrowską również z Sokołowska. U chłopców zwyciężył Konrad Badacz z Jeleniej Góry przed dwoma zawodnikami z Sokołowska -Mateuszem Sierakowskim i Mateuszem Macakiem. W rywalizacji roczników 2002 zwyciężyła Klaudia Poręba z Czarnego Boru, a za jej plecami uplasowały się Laura Skibska z Sokołowska i Amelia Ożóg z Borówna. Wśród chłopców z tego rocznika wygrał Michał Nowaczyk z Sokołowska przed Igorem Jabłońskim także z Sokołowska oraz Mateuszem Cabałą z Czarnego Boru.

W kategorii roczników 2001 bezkonkurencyjna była Daria Deja z Jeleniej Góry, która wyprzedziła Martynę Porębę z Czarnego Boru i Ewelinę Rolkę, także z Czarnego Boru. Wśród chłopców najszybciej linię mety minął Grzegorz Dereń z Lubawki. Kolejne miejsca zajęli Marcin Kaczanowski i Adrian Pyrdoł – obaj z Czarnego Boru. Wśród dzieci z rocznika 2000 wygrała Julia Skibska z Sokołowska przed Martyną Dybiec z Czarnego Boru i Barbarą Bagińską z Sosnówki. U chłopców triumfował Piotr Kędzierski z Sokołowska przed Wojciechem Janikiem i Mateuszem Gnosowskim – obaj z Czarnego Boru.

W rywalizacji roczników 1999 zwycięstwo przypadło w udziale Oliwi Stawiarskiej z Witkowa. Za jej plecami finiszowały Roksana Kurnyta także z Witkowa i Paulina Wąsala z Czarnego Boru. W kategorii chłopców wygrał Krystian Kałużny z Witkowa przed Mateuszem Czerwińskim z Miszkowic i Wojciechem Filipem z Witkowa. Wśród dzieci z rocznika 1998 wygrała Nikola Koziarczyk z Witkowa, a za nią finiszowały Sara Filip z Witkowa i Magdalena Warchol z Czarnego Boru. U chłopców wygrał Michał Skowron z Jeleniej Góry przed Damianem Marczakiem z Czarnego Boru i Przemysławem Pancerzem również z Czarnego Boru. W najstarszej kategorii wiekowej, czyli wśród zawodników urodzonych w 1997 roku najszybciej pobiegła Kamila Żuk z Sokołowska, a za nią przybiegły Karolina Turkowicz z Sokołowska i Paulina Król z Czarnego Boru. Wśród chłopców wygrał Kacper Kotowski z Czarnego Boru przed Karolem Turkiem z Czarnego Boru i Adrianem Gromyką z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1205
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group