Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6001
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świetna zabawa na parkowej potańcówce

Niedziela, 12 lipca 2015, 9:04
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lipca 2015, 7:39
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Świetna zabawa na parkowej potańcówce
Fot. Karolina Matusewicz
Tłum tańczących i słuchających muzyki – tak było wczoraj (11.07) podczas „Roztańczonej Soboty” w cieplickim Parku Norweskim. Kolejna potańcówka przy muzyce zespołu Trend Music przyciągnęła wielu miłośników dobrej zabawy.

Już przed godziną 15.00 przed sceną pojawili się pierwsi mieszkańcy i kuracjusze, którzy początkowo nieśmiało przysłuchiwali się wokalno-instrumentalnym popisom utalentowanych muzyków, ale po chwili za pierwszymi odważnymi parami tanecznymi, na scenę wchodziły kolejne osoby chętne do zabawy. Uczestnicy tańczyli w kółku, pojedynczo i w parach, a z ich twarzy nie schodził uśmiech.

Sobotnia impreza była okazją nie tylko do potańczenia, ale także do posłuchania na żywo kilkudziesięciu dobrze znanych polskich i zagranicznych przebojów, ciekawie zaaranżowanych i wykonanych przez jeleniogórski zespół Trend Music.

Zainteresowanie imprezą było ogromne, o czym świadczyły: pełna scena tańczących oraz wiele osób zgromadzonych na okolicznych ławkach i trawnikach.

Ostatnia w tym sezonie wakacyjnym „Roztańczona Sobota” odbędzie się 18 lipca w godzinach od 15.00 do 18.00 w Parku Norweskim w Cieplicach.

Organizatorem imprez jest Miasto Jelenia Góra i Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1039
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group