Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9116
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Święta Wielkanocne – policja apeluje

Środa, 16 kwietnia 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:33
Autor: 112
Jeleniogórscy policjanci od dzisiaj (16.04.) do 22. kwietnia prowadzić będą działania prewencyjne, których celem jest zapewnienie w okresie świątecznym bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu i przyjezdnym, którzy w tych dniach odwiedzą Kotlinę Jeleniogórską.

Celem tych działań jest zminimalizowanie skutków i ograniczenie zdarzeń drogowych. Policjanci zarówno Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, jak również pionów prewencji szczególnym nadzorem obejmą drogę krajową numer 3 w kierunku Szklarskiej Poręby, drogę w kierunku Karpacza, a także inne drogi na terenie powiatu jeleniogórskiego.

- Funkcjonariusze, którzy będą pełnić służbę w tych dniach będą eliminować z ruchu nietrzeźwych kierujących, sprawdzać, czy kierowcy mają stosowne dokumenty uprawniające ich do kierowania, stan techniczny pojazdów oraz wyposażenia oraz reagować na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia. Ponadto będą służyć również pomocą w sytuacjach utrudnień w ruchu drogowym. Pracę funkcjonariuszy wspomagać będzie fotoradar , który ustawiony będzie na głównych ciągach komunikacyjnych, a także video-rejestrator. Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę – mówi podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Policja jeleniogórska w tym czasie będzie też skutecznie reagować na wszelkie próby zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego. (Należy pamiętać, że tradycja związana z tzw. ”lanym poniedziałkiem” powinna przebiegać w granicach rozsądku).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group