Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6975
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Święta noc” w Sobieszowie

Niedziela, 20 grudnia 2009, 8:56
Aktualizacja: 9:03
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: „Święta noc” w Sobieszowie
Fot. rylit
Wystrój, kolędy, stoiska pełne bożonarodzeniowych ozdób, przenikający zewsząd nastrój zbliżającego się Bożego Narodzenia zdominowały Jarmark Świąteczny, który tradycyjnie zorganizował wczoraj Miejski Dom Kultury „Muflon” przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 15.

W świątecznej ozdobionej sali swoje stoiska rozstawili lokalni twórcy. Prezentowali swoje wyroby o tematyce świątecznej. Można było obejrzeć i kupić, ozdoby świąteczne, choinkowe, stroiki oraz wypieki.
Na innych stołach w „Muflonie” wzrok przyciągały szopki i stroiki zgłoszone do tegorocznego konkursu. Jurorami była publiczność, która mogła oddawać głosy na wyrób przypadający najbardziej do gustu.
Muzyczne tło zapewnili chłopcy i dziewczęta, którzy zaśpiewali i zagrali kolędy i pastorałki. Nie obyło się bez jasełek nagrodzonych przez licznych widzów gorącymi brawami.

Jarmark przyciągnął do sali „Muflona” całe rodziny. Goście opuszczali imprezę przesiąknięci atmosferą świąt i pod urokiem prezentacji, które właśnie zobaczyli i usłyszeli. Wśród obecnych zauważyliśmy wicemarszałka dolnośląskiego Jerzego Łużniaka oraz radną Zofię Czernow, która jest częstym gościem nie tylko w „Muflonie”, lecz także na wielu innych wydarzeniach w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group