Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 5517
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Światowy Dzień Śniegu pod Szrenicą

Piątek, 19 stycznia 2018, 7:06
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Światowy Dzień Śniegu pod Szrenicą
Fot. użyczone
W najbliższą niedzielę 21 stycznia na SkiArenie Szrenica odbędzie się impreza łącząca w sobie akcenty sportowe, kulinarne i muzyczne, czyli Światowy Dzień Śniegu w Szklarskiej Porębie.

Impreza rozpocznie się o godzinie11:00 od próby prędkości w kategoriach dzieci i dorośli. Profesjonalny sprzęt zmierzy dokładną prędkość przejazdu na wyznaczonym dystansie. Do wygrania sprzęt narciarski. Biuro zawodów czynne będzie już od godziny 10:00. Przez cały czas trwania imprezy będzie można przetestować narty marki Fischer i Majesty. Na stoku nie zabraknie również animacji i konkursów narciarskich: slalom, rzut nartą, zjazd z patelnią czy największy podskok.

Nowością będzie stoisko Masterchef, a na nim zwycięzca 6. edycji kulinarnego programu Mateusz Zielonka oraz inni uczestnicy tego telewizyjnego hitu. Na stoisku znajdzie się wielki gar, a w nim japońska zupa Ramen.

Nie zabraknie też muzyki. Przez cały dzień będzie przygrywał DJ na specjalnie do tego przerobionym ratraku. Zagrają BRK i Jarecki. O 15:30 wielki finał, czyli dekoracja najszybszych narciarzy pod Szrenicą, a na koniec koncert Grubsona.

Podczas imprezy zbierane będą pieniądze dla Wiktorii i Weroniki Szynal. Jedna z dziewczynek jest niewidoma i uczy się w szkole we Wrocławiu, druga jest niepełnosprawna. - Ich Mama ma 12-letnie auto, którym wozi dziewczynki do szkół i na rehabilitacje. Auto często się psuje i będziemy zbierać właśnie na ten cel. Potrzebne są również środki na remont domu - informują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1159
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group