Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8178
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczny konkurs z jeleniogórskim aresztem

Piątek, 25 grudnia 2020, 11:31
Autor: WAC
Jelenia Góra: Świąteczny konkurs z jeleniogórskim aresztem
Fot. areszt śledczy
Rozstrzygnięto XI. Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Świąteczną „Życzenia Prosto z Serca”, organizowany przez jeleniogórski areszt śledczy.

Ogólnopolski konkurs pod honorowym patronatem Biskupa Legnickiego od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jak co roku adresowany jest do osób pozbawionych wolności, dzieci i młodzieży uczącej się w Jeleniej Górze oraz seniorów. W tym roku nadesłano ponad 170 prac wykonanych rożnymi technikami i z rożnych materiałów.

Poziom artystyczny nadesłanych prac, co nas niezmiernie cieszy, jest stale na wysokim poziomie - mówi rzecznik prasowy jeleniogórskiego aresztu śledczego mjr Mariusz Mrozewski. - Przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, po długich dyskusjach i głosowaniach zwycięzców konkursu wyłoniło jury składające się z przedstawicieli instytucji współpracujących z aresztem oraz kadra aresztu.

W kategorii osoby odbywające karę pozbawienia wolności w polskich jednostkach penitencjarnych wygrała praca Moniki Łabisz z ZK Grudziądz. W kategorii dzieci do lat 12 najwyżej oceniono kartkę Antoniny Smolińskiej, zaś powyżej 12 lat Patryka Kraszewskiego. W kategorii seniorów zwyciężyła praca Józefy Dziury. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszają do udziału w kolejnych edycjach. Wszystkim laureatom nagrody zostaną przesłane pocztą.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
826
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group