Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 2722
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Świąteczny konkurs Starostwa

Sobota, 28 marca 2020, 10:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 11:38
Autor: TS/KED
Powiat: Świąteczny konkurs Starostwa
Fot. Starostwo Powiatowe
Starosta Powiatu Jeleniogórskiego w ramach akcji ,,Zostań w domu” ogłasza konkurs pn. „Najpiękniejsze ozdoby wielkanocne dedykowane służbom medycznym i mundurowym”.

Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców powiatu jeleniogórskiego do pozostania w swoich domach i podziękowania wszystkim tym, którzy nie zostają w domu tylko ciężko pracują w trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Wykonane prace należy udokumentować w formie fotografii i wysłać na adres e-mail: promocja@powiat.jeleniogorski.pl. Prace będą systematycznie publikowane na profilu Starostwa Jeleniogórskiego, w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej powiat.jeleniogorski.pl. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 kwietnia. Na zgłoszenia Starostwo czeka do 6 kwietnia.

Postanowiliśmy umilić Wam wspólny czas w domu - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - To także doskonała okazja, aby pokazać innym, jak ciekawie można wykorzystać rodzinne chwile w domu. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu jeleniogórskiego. Zostajemy w domu, udostępniamy, bawimy się dbając o bezpieczeństwo! Przypominamy, że tylko odpowiedzialne zachowanie i pozostanie w domu może uchronić nas i naszych najbliższych przed zachorowaniem - przypomina starosta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group