Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9825
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczne warsztaty rodzinne w ODK

Niedziela, 3 grudnia 2017, 9:18
Aktualizacja: 21:08
Autor: WAC
Jelenia Góra: Świąteczne warsztaty rodzinne w ODK
Fot. WAC
Magia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zagościła w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu podczas kolejnych warsztatów dla dzieci i rodziców, z cyklu Akademia Rodziny: „Ho ho ho… Mikołaj jakiego świat nie widział”.

Podczas grudniowej edycji Akademii Rodziny dzieci w różnym wieku wraz z rodzicami i dziadkami brały udział w czterech warsztatach. Pod okiem Katarzyny Klafty, Ewy Nyc, Macieja i Marty Zawierucha i Magdaleny Ogrodnik ponad setka najmłodszych wykonywała przedmioty, którymi chciała zachwycić specjalnego gościa, czyli Mikołaja.

Dzieci własnoręcznie robiły kartki świąteczne, mydełka oraz lukrowały pierniki. Szczególnym powodzeniem cieszyły się warsztaty tworzenia świątecznych wianków leśnych. Do ich wykonania użyto materiałów naturalnych oraz recyklingowych. Krok po kroku, dzieci i starsi wiązali, przycinali, układali, wyklejali, oplatali i dekorowali, aby szczególnym akcentem wprowadzić atmosferę świąt do swoich domów.

Każdy uczestnik mógł skorzystać ze wszystkich warsztatów, dołączyć do grupy w każdej chwili i zostać do końca warsztatu, albo pobyć z grupą tylko przez chwilę i wziąć udział w kolejnym warsztacie. Na finał dzieci odwiedził Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group