Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8132
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczne mazurki za zakupy i warsztaty dla rodzin – jutro

Piątek, 7 kwietnia 2017, 9:37
Autor: N–R
Jelenia Góra: Świąteczne mazurki za zakupy i warsztaty dla rodzin – jutro
Fot. Użyczone/N–R
200 bezpłatnych mazurków wielkanocnych za zakupy, a także dekorowanie jajek, przygotowywanie ozdób na stoły, wielki finał konkursu „Fabryka pisanek” – 8 kwietnia, z okazji zbliżających się świąt, jeleniogórska galeria Nowy Rynek organizuje liczne atrakcje dla rodzin. Wstęp wolny.

Nowy Rynek osłodzi w sobotę przedświąteczne odliczanie i rozda 200 mazurków wielkanocnych. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 70 zł w sklepie lub punkcie usługowym Nowego Rynku, a paragon okazać w Punkcie Obsługi Akcji (poziom +1 - w strefie pomiędzy Bialcon i Quoisque). Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Lista sklepów biorących udział w promocji dostępna jest w biurze administracji centrum.

Przyszła sobota obfitować będzie również w liczne atrakcje dla najmłodszych. W Nowym Rynku powstanie specjalna strefa wielkanocna dla dzieci. Mali uczestnicy stworzą wielkanocne dekoracje na stoły, przyozdobią styropianowe pisanki, a także pokolorują kolorowanki. Warsztaty z profesjonalnym animatorem odbędą się na parterze w strefie przy sklepie Reserved.

Na tym nie koniec atrakcji. Tego samego dnia w galerii handlowej odbędzie się wielki finał konkursu „Fabryka pisanek”. Komisja wybierze najpiękniejszą spośród 10 pisanek przygotowanych przez przedszkolaki oraz uczniów podstawówek. Zwycięskie przedszkole lub szkoła otrzyma atrakcyjną nagrodę - bon o wartości 1000 zł do wykorzystania w Nowym Rynku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group