Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 11650
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Świat Śruboludków

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 8:37
Aktualizacja: Wtorek, 27 sierpnia 2019, 11:11
Autor: WAC
Piechowice: Świat Śruboludków
Fot. POK Piechowice
Do 20 września w Galerii Wystawowej Piechowickiego Ośrodka Kultury można oglądać najnowszą wystawę pt. „Świat Śruboludków”. Jej wernisaż odbył się kilka dni temu w sali widowiskowej POK.

Na wystawie prezentowane są metalowe wyroby artystyczne - figurki, dekoracje i inne gadżety wykonane przez firmę PPPH „Asdom”, której właścicielem jest Andrzej Sztur. Rzemieślnicy czuwają na wszystkich etapach fabrykacji, aby każdy produkt był starannie wykonany, gustowny i jedyny w swoim rodzaju. Te małe dzieła są wytwarzane ze śrub, nakrętek, stali oraz miedzi w intensywnym i skomplikowanym procesie produkcyjnym.

Pomysły na nowe wzory właściciel i pracownicy firmy „Asdom” czerpią obserwując życie codzienne, inspirują ich ludzie, starają się odwzorować każdą dziedzinę życia. Aktualnie w ofercie PPPH „Asdom” znajduje się ponad 500 wzorów z różnych kategorii, m.in.: figurki metalowe, tzw. „śruboludki”, przedstawiające w zabawny sposób różne dziedziny życia, profesje, hobby, sport, wypoczynek itd., stojaki na wino, stojaki na płyty CD, świeczniki, przyborniki biurowe, stojaki na długopisy, modele nowych i starych samochodów, motorów i samolotów. Część z nich można zobaczyć na wystawie w POK - u.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group