Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Sukcesy w ślizgu

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Saneczkarze lodowi cieszą się z dobrych wyników, które uzyskali podczas XII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych "Dolny Śląsk 2006".

W kategorii województw saneczkarze MKS Karkonosze Jelenia Góra oraz Klubu Sportowego Śnieżka z Karpacza zdobyli pierwsze miejsce.

– Pośród klubów MKS zajął drugą pozycję, a Śnieżka – czwartą – poinformował trener Sylwester Poniatowski.

– Tytuł najlepszej zawodniczki olimpiady oraz Puchar Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie otrzymała nasza zawodniczka Marta
Pryszcz – dodał.

Do wyróżniających się zawodników zaliczono Sandrę Kowalczyk, Joannę Kołodziejską, Macieja Kurowskiego, Adriana Kubiaka, Michała Długosza oraz Wiktora Gogarowskiego.

Obecnie saneczkarze z Karkonoszy pojechali do Krynicy Górskiej, gdzie będą walczyć w zawodach o mistrzostwo Polski seniorów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka