Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4595
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sukces po dzwonku

Piątek, 7 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 7 września 2007, 6:56
Autor: Angela
Jelenia Góra: Sukces po dzwonku
Fot. Angela
Basia namalowała przyjaciela, Oliwia zaprojektowała witraż. Senator pogratulował.

Oliwia Bełta i Basia Kaczorowska uczą się w klasie drugiej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza. Już w pierwszych dniach zajęć miały powód do radości i dumy.
Cieszy się także ich nauczyciel Piotr Grossman. Uczennice wróciły nagrodami, jakie zdobyły w ogólnopolskich konkursach plastycznych, w których startowały jeszcze w ubiegłym roku szkolnym.

Basia Kaczorowska zdobyła jedną z nagród w piątej edycji ogólnopolskiego konkursu "Świat przyjazny dziecku" pt. "Mój przyjaciel" zorganizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w Warszawie. Nie spodziewała się takiej niespodzianki.
– Szczerze mówiąc już zapomniałam o tym konkursie – powiedział nam ośmioletnia Basia. – Była to wyklejanka przedstawiająca pieska. On jest największym przyjacielem człowieka, ale sama lubię też inne zwierzęta.

Oliwia została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży na projekt witraża "Krakowskie witraże nawiązujące do tradycji przedlokacyjnej i lokacyjnej miasta" zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta w Krakowie. Jej opiekun artystyczny i wychowawca Piotr Grosman otrzymał list gratulacyjny z rąk Senatora RP – Piotra Boronia.

– To dla mnie prawdziwa niespodzianka i powód do radości – powiedział Piotr Grosman. – Jestem dumny z moich uczniów, którzy rok rocznie na konkursach plastycznych, recytatorskich czy poetyckich zdobywają prestiżowe miejsca.
– Taka informacja na początku roku szkolnego jest wyjątkową motywacją do kolejnych działań i jeszcze bardziej żarliwej pracy nie tylko dla mnie, lecz także dla moich podopiecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group