Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9031
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sukces Jeleniogórskiej Ligi Oyama

Czwartek, 1 marca 2012, 17:30
Aktualizacja: Sobota, 3 marca 2012, 4:10
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Sukces Jeleniogórskiej Ligi Oyama
Fot. użyczone
Dużym powodzeniem zaczyna cieszyć się Jeleniogórska Liga Oyama, której pomysłodawcą jest sensei Rafał Majda (4 dan) – szef Jeleniogórskiego Klubu Oyama oraz sensei Łukasz Mazur (1 dan).

W ostatnich dniach lutego w sali JKO Hufiec odbyła się kolejna odsłona Jeleniogórskiej Ligi Oyama. Tym razem walki były prowadzone zarówno w formule twardego karate Oyama - knockdown jak i thai-kick boxingu (full contact karate).

Udział w walkach wzięła bardzo duża liczba zawodników i zawodniczek z Jeleniogórskiego Klubu Oyama - ponad 50 osób! Walczyli zarówno doświadczeni zawodnicy jak i tzw. "pierwszy krok". Walki toczyły się w większości na wyrównanym i wysokim poziomie sportowym. Szkoda, iż zabrakło kilku czołowych zawodników i zawodniczek, którzy leczą drobne kontuzje lub zmagają się z chorobami....

Walczących dopingowali koledzy, koleżanki, znajomi i przyjaciele klubu. W trakcie Ligi zdjęcia wykonywało kilku klubowych fotoreporterów a nad zabezpieczeniem medycznym czuwał sempai Robert Wiśniewski (zawodowy Ratownik Medyczny) trenujący na co dzień w JKO.

Następna Liga Oyama i sparingi 23 marca 2012r.

JK Oyama zaprasza na treningi Oyama Perfect Karate i Muay Thai/Kick Boxingu dzieci, młodzież i dorosłych w wieku 5-99 lat. Zajęcia odbywają się w kilku salach na terenie Jeleniej Góry oraz w Kamiennej Górze i Lubawce. Szczegóły na stronie klubu www.oyama.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group