Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4084
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukces Jeleniogórskiej Ligi Oyama

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 1 marca 2012, 17:30
Aktualizacja: Sobota, 3 marca 2012, 4:10
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Dużym powodzeniem zaczyna cieszyć się Jeleniogórska Liga Oyama, której pomysłodawcą jest sensei Rafał Majda (4 dan) – szef Jeleniogórskiego Klubu Oyama oraz sensei Łukasz Mazur (1 dan).

W ostatnich dniach lutego w sali JKO Hufiec odbyła się kolejna odsłona Jeleniogórskiej Ligi Oyama. Tym razem walki były prowadzone zarówno w formule twardego karate Oyama - knockdown jak i thai-kick boxingu (full contact karate).

Udział w walkach wzięła bardzo duża liczba zawodników i zawodniczek z Jeleniogórskiego Klubu Oyama - ponad 50 osób! Walczyli zarówno doświadczeni zawodnicy jak i tzw. "pierwszy krok". Walki toczyły się w większości na wyrównanym i wysokim poziomie sportowym. Szkoda, iż zabrakło kilku czołowych zawodników i zawodniczek, którzy leczą drobne kontuzje lub zmagają się z chorobami....

Walczących dopingowali koledzy, koleżanki, znajomi i przyjaciele klubu. W trakcie Ligi zdjęcia wykonywało kilku klubowych fotoreporterów a nad zabezpieczeniem medycznym czuwał sempai Robert Wiśniewski (zawodowy Ratownik Medyczny) trenujący na co dzień w JKO.

Następna Liga Oyama i sparingi 23 marca 2012r.

JK Oyama zaprasza na treningi Oyama Perfect Karate i Muay Thai/Kick Boxingu dzieci, młodzież i dorosłych w wieku 5-99 lat. Zajęcia odbywają się w kilku salach na terenie Jeleniej Góry oraz w Kamiennej Górze i Lubawce. Szczegóły na stronie klubu www.oyama.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~mmaniak 3-03-2012 18:50
cepelia a nie turniej - cd.MAJDA PROMO ... a prawdziwi i zdolni uciekają póki mogą....
~kibic 4-03-2012 17:05
żenada a nie liga, wszyscy walcza ze soba jak na treningu, rafal postaraj sie bardziej , bo inni robia to lepiej
~do mmaniak 4-03-2012 22:05
rafciu sprzedaje niezłą ściemę w jeleniej górze, ale on juz się skończył sam..., a prawdziwi i zdolni uciekają, ale słyszałem, że dobrze się mają. Ligi, Cieśliński, Janik, grupy mma i rio stwarzają ciekawy poziom w Jeleniej i tak dalej trzymac chlopaki !
~lol 7-03-2012 9:50
o co chodzi z tym Majdą?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group