Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Sukces jeleniogórskich grapplerów

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Sukcesem zakończył się udział zawodników Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego w turnieju Gracie Cup 2012 – Chomutov w Czechach, które odbył się w minioną niedzielę.

reklamy

Zawody stały na wysokim poziomie i rozegrano je w kategoriach Gi i No Gi. Naszym chwytaczom udało się przywieźć aż 5 medali:

Kategoria Gi białe pasy:
-90 kg Dawid Andruszkiewicz złoty medal
-90 kg Marcin Ochoński srebrny medal
Kategoria Gi niebieskie pasy:
-80kg Artur Antczak brązowy medal
+90 Michał Struski srebrny medal

Kategoria No Gi białe pasy:

  • 80kg Mariusz Dubieński złoty medal

Medal honorowy zdobyła Marta Banucha, która musiała toczyć walki w swojej kategorii wagowej z mężczyznami, którym sprawiła dużo problemów, musiała jednak ostatecznie uznać ich wyższość.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka