Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7396
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sudety Zachodnie w kowarskim Gościńcu

Wiadomości: Kowary
Środa, 5 listopada 2014, 7:51
Aktualizacja: 7:55
Autor: Z–P
Fot. Zbigniew Piepiora
„Sudety Zachodnie w fotografii Jacka Potockiego” to już dwudziesta wystawa w „Gościńcu na Starówce” w Kowarach. Ekspozycję można oglądać do końca roku codziennie w godzinach od 12.00 do 19.00. Wstęp jest wolny.

Autor zdjęć, Jacek Potocki, jest profesorem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze. Działa społecznie, zajmuje się też turystyką. Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz przewodnikiem dolnośląskim.

- Fotografią para się od ponad trzydziestu lat. Na wystawie można obejrzeć pejzaże Sudetów Zachodnich jego autorstwa w czterech porach roku. Prezentowane zdjęcia pochodzą z lat 1992-2013 – zachęca do obejrzenia ekspozycji Zbigniew Piepiora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~muflon 5-11-2014 18:57
To ten "expert" PIS-u od spraw wszelakich, nasz lokalny Macierewicz? Jeśli tak samo zna się na fotografii, jak na sprawach na temat których zabiera głos,to można spokojnie sobie darować tffurczość tego pana...
~adrianx 5-11-2014 19:42
Widziałem te fotki, nic specjalnego. Typowe pstryki ze szlaku, o jakimś zmyśle czy ambicjach artystycznych nawet nie ma co wspominać. Niejeden turysta lepsze robi. Nie wiem czym tu się chwalić.
~ 5-11-2014 20:14
o proszę jakie towarzystwo wzajemnej adoracji na zdjęciach. Raj, Tęcza i jeszcze parę innych nazwisk - sami dobrzy kolesie od lat znający się jak łyse konie. Ciekawe czy przyszli dlatego, że zdjęcia takie dobre, czy żeby pomóc koledze ? stawiał bym na to drugie. kolejny klakier napisze pochlebną recenzję i tak się to wszystko kręci. ciasteczka, kawusia - prawie jak w rodzinie. To właśnie na takich spotkaniach lokalna "mafia turystyczna" trzęsąca Karkonoszami ugaduje się pomiędzy sobą i podejmuje kluczowe decyzje. wąskie, sterylne środowisko które trwa tylko dzięki bezwarunkowemu popieraniu się na zasadzie wzajemności.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group