Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7718
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Sudety rozgromiły Górnika Wałbrzych

Wtorek, 10 lutego 2015, 14:29
Aktualizacja: 14:37
Autor: MDvR
Wrocław: Sudety rozgromiły Górnika Wałbrzych
Fot. użyczone
Zawodnicy KS Sudety II Jelenia Góra z rocznika 2003 i młodsi rozegrali 7 lutego w gościnnej hali sportowej AWF–u we Wrocławiu mecz ligowy z Górnikiem Wałbrzych. Jeleniogórzanie zwyciężyli w imponującym stylu – wynik 84:0!

Zespół Sudetów II wystąpił w składzie: Igor Dąbrowski, Filip Tymiński, Kacper Mścisz, Michał Szandurski, Mateusz Najman, Miłosz Halicki, Michał Bogucki, Jakub Skorupa, Szymon Gil, Szymon Starczewski, Kacper Koralewicz, Wiktor Rodziewicz, Antoni Polikowski, Kajetan Gulbinowicz i Mateusz Samiec, trener Marcin Koperek.

Trener Marcin Koperek: - Przeciwnik okazał się słabszy od nas w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła. Chłopcy w 100% zrealizowali przedmeczowe założenia dotyczące zespołowej i indywidualnej gry w ataku i obronie. Naszym celem nie było wygranie do 0, ale piłka po rzutach zawodników Górnika ani razu nie znalazła drogi do kosza. Zaangażowanie i wysiłek wkładany w treningi w okresie ferii zimowych zaprocentowały i przyniosły efekt w postaci dominacji nad przeciwnikami. Przystępujemy teraz do ostatniego etapu przygotowań przed meczem ze Śląskiem Wrocław(odbędzie się 28 lutego w hali przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze), który zadecyduje czy wygramy ligę czy nie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group