Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8568
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sudety mistrzem Dolnego Śląska!

Wtorek, 17 marca 2015, 21:04
Aktualizacja: 21:06
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Sudety mistrzem Dolnego Śląska!
Fot. użyczone
Zawodnicy KS Sudety II Jelenia Góra urodzeni w 2003 roku i młodsi zakończyli w sobotę, 14 marca w hali im. Mariana Koczwary przy w Jeleniej Górze swoje rozgrywki ligowe . W rozgrywanym mini turnieju pokonali rówieśników z Gimbasketu I Wrocław 86:11 i Gimbasketu II Wrocław 92:22.

Komplet punktów zdobytych w tym dwumeczu pozwolił zawodnikom Sudetów przypieczętować triumf w lidze. Warto dodać, że jeleniogórski zespół z bilansem 8-1 (jedyna porażka z zespołem Śląska Wrocław 44:55) okazał się lepszy stosunkiem małych punktów w bezpośredniej rywalizacji z WKK Wrocław i Śląskiem Wrocław.

Wyniki pomiędzy zainteresowanymi:
Sudety – WKK 74:24
Sudety – Śląsk 44:55
WKK – Śląsk 67:52

Zespół Sudetów II w sezonie 2014/2015 tworzyli: Dąbrowski Igor, Tymiński Filip, Mścisz Kacper, Szandurski Michał, Najman Mateusz, Halicki Miłosz, Bogucki Michał, Skorupa Jakub, Konarski Krzysztof, Gil Szymon, Włoszczyński Krystian, Polikowski Antoni, Starczewski Szymon, Glądała Bartłomiej, Koralewicz Kacper, Romanowski Damian, Gulbinowicz Kajetan, Dąbrowski Nikodem, Rodziewicz Wiktor i Mateusz Samiec, prowadzony przez trenera Marcina Koperka.

Zawodnicy i trenerzy jeleniogórskiego zespołu pragną podziękować za wspaniały doping i wsparcie rodziców podczas turniejów i treningów. Wielkie słowa uznania należą się również sponsorom: firmie Części-USA, rodzicom pokrywającym część kosztów uczestnictwa zawodników w turniejach oraz Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu w Jeleniej Górze, jego dyrektorowi Ireneuszowi Taraszkiewiczowi za stworzenie warunków do treningów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group