Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Sudety jadą do Wałbrzycha

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agnieszka Rafińska 1 min czytania

Już jutro do Wałbrzycha wybierają się koszykarze jeleniogórskich Sudetów. Rozegrają tam sparing z miejscowym Górnikiem. Z powodu czasu urlopowego z trenerem Ireneuszem Taraszkiewiczem pojedzie uszczuplona kadra.

Spotkanie nie będzie łatwą przeprawą dla zawodników z Jeleniej Góry. Górnik, który występuję w pierwszej lidze, za cel na zbliżający sezon postawił sobie walkę w play-offach.

Nowy trener wałbrzyszan, Radosław Czerniak, słynie z bardzo silnego charakteru. Bez skrupułów wydalił z zespołu najmniej przydatnych graczy tuż przed rozpoczęciem rozgrywek. Dlatego w piątkowym pojedynku jego podopieczni zrobią wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Ponieważ jest to pierwsza gra kontrolna jeleniogórzan, najważniejsze będzie przećwiczenie trenowanych zagrywek i sprawdzenie formy zawodników. Miejmy nadzieję, że nasza drużyna wywiezie z Wałbrzycha korzystny rezultat.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka