Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2457
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Studniówkowego poloneza zatańczyli w Brunowie

Niedziela, 6 lutego 2011, 8:47
Aktualizacja: Wtorek, 8 lutego 2011, 21:58
Autor: TEJO
REGION: Studniówkowego poloneza zatańczyli w Brunowie
Fot. Pałac Brunów
Maturzyści z II LO im. Norwida już zdążyli ochłonąć po studniówce, która w miniony piątek odbyła się w historycznych wnętrzach pałacu w Brunowie koło Lwówka. Wrażenia jednak pozostaną niezapomniane.

Jak nas poinformowano, zabawa była przednia, a wysiłek włożony w gorliwe ćwiczenie tańców (zwłaszcza poloneza) opłacił się. Wszystko wyszło imponująco.

Dzisiejsi maturzyści (nie tylko z II LO im. Norwida) pragną, by bal studniówkowy pozostał wydarzeniem, które na zawsze wpisze się w pamięć. Pewnie i dlatego już do zamierzchłej przeszłości należą czasy, kiedy studniówki organizowano, na przykład, w salach gimnastycznych (choć zapewne są szkoły, które świętują w ten sposób).

Dziś trudno sobie wyobrazić, aby studniówki nie było. A przecież w nie tak dawnej historii (rok 1982) takich balów nie zorganizowano ze względu na stan wojenny. Tak czy owak, niezależnie od miejsca i okoliczności, chyba każdy, kto ma za sobą taki bal, wspomina go ciepło. Choć przyznać trzeba, że jeszcze kilka lat temu do „szczęścia” trzeba było znacznie mniej niż dziś.

Za zdjęcia z Brunowa uprzejmie dziękujemy pani Iwonie Rzeźwickiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group