Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3157
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Studenckie decybele zakłóciły ciszę nocną

Piątek, 16 maja 2008, 7:14
Aktualizacja: 16:11
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Studenckie decybele zakłóciły ciszę nocną
Fot. TEJO
Mieszkańcy placu Ratuszowego są wściekli, bo czwartkowa odsłona Juvenaliów przeciągnęła się ponad ustalony czas. Hałas przeszkadzał ludziom, którzy wcześnie rano musieli wstać do pracy.

– Zgoda na przeprowadzenie imprezy była tylko do godziny 22. Wszystko przeciągnęło się ponad godzinę – oburza się jedna z jeleniogórzanek mieszkających na placu Ratuszowym. Decybele waliły po oknach jeszcze przed godz. 23. – Jest wyjątkowo głośno. Były imprezy na długi weekend, które kończyły się o rozsądnej porze, a teraz? – pyta mieszkanka.

Jak dowiedzieliśmy się, organizator X Juvenaliów miał zakończyć koncert o godz. 22, ale całość przedłużyła się. Do tego na scenie doszło do ekscesów. Pijany osobnik dostał się do części aparatury i zniszczył część sprzętu, co też mogło wpłynąć na poślizg.

Oburzeni ludzie dzwonili w nocy na policję. Wezwano też straż miejską. Imprezy nie można było jednak przerwać. Rozeźleni mieszkańcy placu Ratuszowego nie wykluczają, że złożą oficjalne doniesienie o popełnieniu wykroczenia przez studentów. Czyn nie jest zagrożony surową karą, ale – niech mają nauczkę.

To nie koniec nocnych ekscesów w mieście. Przy remontowanym barze Karzełek nieznany osobnik wyrwał… latarnię uliczną. Z kolei na jednym z podwórek najpewniej nietrzeźwi chuligani strzelali z wiatrówki. Okoliczności zdarzeń wyjaśnia policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
99
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
16%
Wciąż fatalnie
21%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group