Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7611
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Studencka miłość w rytmie disco polo

Sobota, 13 lutego 2016, 20:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 lutego 2016, 7:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Studencka miłość w rytmie disco polo
Fot. Przemek Kaczałko
Piątkowy wieczór (12.02) w klubie Riverside w Jeleniej Górze upłynął pod znakiem rytmów polskiego disco, przy którym bawili się studenci trzech uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Politechniki Wrocławskiej oraz Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej. Okazją do zabawy były zbliżające się Walentynki, więc na parkiecie nie brakowało zakochanych...

- Uczelnia nas połączyła. Poznaliśmy się przed Juwenaliami i ciągle jesteśmy razem – wyznała Angelika Pałka, która bawiła się ze swoim chłopakiem Danielem Zającem.

- Chcemy zintegrować miasto i pokazać, że Jelenia Góra jest również miastem studenckim – powiedział Kornel Musiał z samorządu KPSW.

Po tradycyjnych imprezach, jak Otrzęsiny i Juwenalia, Walentynki to kolejny przykład dobrej współpracy samorządów jeleniogórskich uczelni i jak zapowiadają studenci – to nie ostatnia wspólna inicjatywa. W planach jest m.in. pierwszy dzień wiosny, „studenckie jajeczko” z okazji Wielkanocy, a z okazji Dnia Kobiet na każdej z uczelni płeć piękną również czekają niespodzianki. Z kolei w maju br. odbędą się kolejne Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia, nad którymi pracuje już sztab organizacyjny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group