Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Studenci na góralach

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

W Krakowie odbyła się trzecia eliminacja Akademickiego Pucharu Polski w Maratonach MTB

Organizatorem zawodów był KU AZS Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Jeleniej Górze. Wyścig był rozegrany w ramach Mio Fujifilm Bike Maratonu. Mimo że w całej imprezie wystartowała rekordowa liczba 1350 osób, w rywalizacji studenckiej wzięło udział jedynie sześć kobiet i trzydziestu dwóch mężczyzn. Zapewne końcówka sesji zmusiła niektórych zawodników do rezygnacji ze startu w zawodach. Jako pierwsi linie mety minęli Ewelina Kozłowska z Uniwersytetu Przyrodniczego z Wrocławia oraz Paweł Lempart z AWF Kraków. Spośród reprezentantów jeleniogórskich uczelni Agnieszka Kudlak (Politechnika Wrocławska ZOD Jelenia Góra) była szósta, zaś Przemysław Szczucki (Kolegium Karkonoskie) trzeci.

Pełne wyniki zawodów znajdują się na stronie www.azs.pwr.jgora.pl

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka