Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 15480
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Strzelał z pistoletu do swego syna

Poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 8:16
Aktualizacja: 9:59
Autor: 112
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze skierował do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze akt oskarżenia przeciwko 50–letniemu Piotrowi Cz. z Piechowic. Mężczyzna jest oskarżony o znęcanie się nad rodziną i usiłowanie zabójstwa syna. A także o nielegalne posiadanie broni palnej.

Piotr Cz. i Monika K. mieszkali ze swoimi dziećmi: Oskarem Cz. i Oliwią K. w Piechowicach. Od września 2013 roku stosunki w rodzinie uległy pogorszeniu. Piotr Cz. stał się agresywny wobec najbliższych. Dochodziło do awantur. Zaczął grozić synowi pozbawieniem życia, wyganiał go z domu, negował jego umiejętności.

- 10 lutego br. w godzinach popołudniowych podczas kłótni, która wywiązała się pomiędzy Piotrem Cz. i jego synem, mężczyzna chwycił należący do niego pistolet i oddał strzał w kierunku swojego dziecka. Oskar Cz. doznał ciężkich obrażeń ciała, które zagrażały jego życiu – informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek.

Oskarżonemu grozi kara od ośmiu lat pozbawienia wolności do dożywocia. Piotr Cz. był już karany sądownie.

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
463
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
NATO się chwieje, a Ukraina korzysta
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Kolizja na Sobieskiego
 
Aktualności
Krzyż Milenijny – od jubileuszu do codziennych spacerów
 
Tragedie i dramaty
Z Volkswagena zostały zgliszcza. Nawet nie mieli 30 lat
 
112
Niby zwykła stłuczka a naprawa 10 tys. zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group