Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 9106
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION LWÓWECKI: Stróże prawa w „mundurach” Mikołaja

Wtorek, 8 grudnia 2009, 13:55
Aktualizacja: 13:56
Autor: KAM
REGION LWÓWECKI: Stróże prawa w „mundurach” Mikołaja
Fot. KPP
Policjanci z Lwówka Śląskiego odwiedzili dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych we Wleniu. Towarzyszył im także strażnik miejski z Wlenia. Funkcjonariusze przekazali też pluszowe maskotki Chrześcijańskiemu Ośrodkowi Rehabilitacyjnemu „Eden” w Lwówku Śląskim.

We Wleniu funkcjonariusze w pierwszej kolejności odwiedzali dzieci z przedszkoli, a następnie ze szkół we Wleniu i w Pilchowicach. Rozdawali dla wszystkich słodycze, na cukierki załapali się także przypadkowi mieszkańcy gminy, którzy w tym czasie spotkali funkcjonariuszy.

– Mikołajkowa akcja miała na celu przybliżenie i pokazanie najmłodszym, ze policjant czy strażnik miejski to ich przyjaciel, do którego zawsze można się zwrócić ze swoim problemem – mówi oficer prasowy KPP w Lwówku Śl. Marek Madeksza.

Akcja rozdawania cukierków w gminie Wleń odbyła się dzięki lokalnym samorządowcom i sponsorom, którzy zakupili dla dzieci słodycze. Policjanci z Lwówka zainicjowali też zbiórkę pluszowych maskotek, które Chrześcijańskiemu Ośrodkowi Rehabilitacyjnemu „Eden” dostarczali mieszkańcy i sami policjanci. Placówka od kilkunastu lat pomaga dzieciom z ubogich rodzin z Lwówka i gminy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
992
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group