Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 4649
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Strażacy zapraszają na piłkę wodną

Piątek, 24 czerwca 2016, 8:31
Aktualizacja: 8:33
Autor: Org
Jelenia Góra: Strażacy zapraszają na piłkę wodną
Fot. Użyczone
Już w sobotę (25 czerwca 2016r.) w godz. od 10.00 do 15.00 na Błoniach pod Wzgórzem Kościuszki w Jeleniej Górze odbędą się III Zawody w Strażackiej Piłce Wodnej o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

Do zawodów zgłosiły się drużyny strażaków z zaprzyjaźnionych jednostek straży pożarnych z Czech i Niemiec oraz ochotnicze straże pożarne z terenu Miasta Jelenia Góra i powiatu jeleniogórskiego.

W ramach zawodów prowadzone będą dwie klasyfikacje: klasyfikacja generalna dla wszystkich drużyn (mecze rozgrywane systemem pucharowym aż do finału i wyłonienia zwycięzcy) oraz turniej międzynarodowy (Polacy, Czesi i Niemcy wystawią po jednej drużynie i w trzech meczach – każdy z każdym - wyłoniony będzie zwycięzca). Podczas imprezy odbędą się pokazy policyjne z komendy miejskiej, a najmłodsi będą mogli skorzystać z miasteczka ruchu drogowego jeleniogórskiej straży miejskiej.

- Zapraszamy mieszkańców Jeleniej Góry: dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w imprezie, obejrzenia zmagań strażaków w tych bardzo widowiskowych zawodach oraz do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez inne służby. Po zawodach organizatorzy przewidzieli możliwość spróbowania swoich sił w laniu wody – zachęcają do udziału organizatorzy.

Organizatorami zawodów są: Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze i Miasto Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group