Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5528
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpniki: Strażacy z Karpnik w czołówce herosów

Wtorek, 21 sierpnia 2018, 6:50
Aktualizacja: Środa, 22 sierpnia 2018, 8:44
Autor: WAC
Karpniki: Strażacy z Karpnik w czołówce herosów
Fot. OSP Karpniki
Spore szanse na zdobycie środków na wymianę bram garażowych w swojej remizie mają strażacy ochotnicy z OSP Karpniki. Wesprzeć ich projekt można oddając głos w programie „Herosi Przedsiębiorczości”.

Program „Herosi Przedsiębiorczości” został zorganizowany przez jedną z sieci zajmujących się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Według założeń, w programie zorganizowanym pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii na stulecie Odzyskania Niepodległości wsparcie finansowe uzyska łącznie sto projektów.

– Nasz projekt do programu zgłosiła jedna z firm z Kowar, która jest partnerem sieci handlowej – mówi Piotr Surma z OSP Karpniki. - W naszej kategorii projektów, czyli o wartości do 10 tysięcy złotych dofinansowanie otrzyma 89 z największą liczba głosów. Obecnie znajdujemy się w ścisłej czołówce głosowania. Bramy garażowe, które teraz zainstalowane są w naszej remizie są mocno skorodowane co znacznie podwyższa koszty ogrzewania obiektu w zimie. Zainstalowanie nowych bram podwyższyłoby też bezpieczeństwo naszej remizy, w której przechowywany jest sprzęt o znacznej wartości.

Twoja reakcja na artykuł?

36
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
5%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group