Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 2703
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Strażacy pomogli ratownikom pogotowia dostać się do chorej kobiety

Wtorek, 27 listopada 2012, 13:39
Aktualizacja: Środa, 28 listopada 2012, 7:27
Autor: Mea
Jelenia Góra: Strażacy pomogli ratownikom pogotowia dostać się do chorej kobiety
Fot. Mea
Dzisiaj (27.11.) przed godz. 12.00 w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze strażacy otworzyli drzwi, by ratownicy pogotowia mogli się dostać do kobiety, potrzebującej pomocy. – Strażacy sprawdzili zaglądając przez okno, w jakim stanie jest mieszkanka. Okazało się, że kobieta leżała na podłodze przy łóżku i nie była w stanie sama otworzyć drzwi – poinformował Andrzej Ciosk, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Wczoraj przed godz. 22.00 strażacy dostali zgłoszenie dotyczące tego samego mieszkania. – Po dojechaniu na miejsce okazało się jednak, że kobieta sama otworzyła drzwi ratownikom pogotowia. Starsza pani nie została przewieziona do szpitala – mówił Andrzej Ciosk.

Dzisiaj również straż pożarna otrzymała wezwanie od pogotowia, którego ratownicy nie mogli dostać się do potrzebującej pomocy. – Strażacy otworzyli drzwi w taki sposób, by jak najmniej je uszkodzić. Starszą panią tym razem przewieziono do szpitala – powiedział Andrzej Ciosk.
Na miejscu była również policja, która zabezpieczała miejsce zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group