Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7615
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Straż Miejska: To były spokojne święta

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 27 grudnia 2015, 8:22
Aktualizacja: 8:25
Autor: SM
Fot. SM Jelenia Góra
– W tym roku święta Bożego Narodzenia były wyjątkowo spokojne. Dyżurny Straży Miejskiej przyjął tylko kilkanaście zgłoszeń – informuje Artur Wilimek, rzecznik SM w Jeleniej Górze.

Strażnicy udawali się głównie do osób bezdomnych, z których część trafiła do ogrzewalni przy ulicy Wolności. Pozostali nie chcieli pomocy. Funkcjonariusze udali się również do kilku osób, które w stanie nietrzeźwości, postanowiły spędzić noc wigilijną pod „gołym niebem”. Dwie osoby zostały odwiezione do miejsca zamieszkania i przekazane rodzinie, pozostali postanowili sami sobie radzić.

W Cieplicach jeden z mieszkańców po sprzeczce rodzinnej postanowił spędzić pierwszy dzień świąt w swoim busie, ale pracujący kilka godzin silnik zaczął przeszkadzać sąsiadom. Strażnicy nakazali mężczyźnie wyłączenie silnika.

Obok stawu przy ulicy Głowackiego nieznani sprawcy wrzucili do strumienia pokrywy okolicznych studzienek. Z wody wyłowili je strażacy. Pokrywy wróciły na swoje miejsce.

Na ulicy Karkonoskiej, w jadącym w stronę Jagniątkowa samochodzie osobowym uległo uszkodzeniu zawieszenie przedniego koła. Pojazd stał w miejscu o ograniczonej widoczności. Strażnicy zorganizowali turystom pomoc drogową i zabezpieczali miejsce zdarzenia do jej przyjazdu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group