Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6260
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Straszyli strażnika? - dalszy ciąg dramatu w areszcie

Środa, 19 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 19 kwietnia 2006, 15:45
Autor: MR, 105,8 FM, TEJO
Jelenia Góra: Straszyli strażnika? - dalszy ciąg dramatu w areszcie
Fot. Konrad
Krzysztof W. był zastraszany i poniżany przez przełożonych. To wynika z informacji, jakie przekazała Muzycznemu Radiu żona desperata, który we wtorek strzelał z kałasznikowa i zabarykadował się w wieży strażniczej Aresztu Śledczego.

Jak podało Muzyczne Radio W. był skonfliktowany zarówno ze swoim bezpośrednim przełożonym jak i z szefem AŚ. Wielokrotnie prosił o przeniesienie go na inne stanowisko.

Tymczasem przełożeni mieli mu grozić zwolnieniem z pracy, argumentując, że nie ma tam miejsca dla ludzi słabych. Żona strażnika miała też usłyszeć nieprzyzwoite słowa pod swoim adresem, które rzekomo wypowiedziało szefostwo aresztu. Jej zdaniem cała sytuacja doprowadziła mężczyznę do głębokiej depresji.

Rozmówczyni MR zamierza bronić dobrego imienia swojego męża i nie wyklucza, że wystąpi przeciw jego przełożonym z oskarżeniem o mobing.

Luiza Sałapa, rzeczniczka Służby Więziennej, powiedziała, że jeśli te zarzuty się potwierdzą, winni poniosą surowe konsekwencje.

Krzysztof W. obecnie przebywa pod opieką lekarzy psychiatrów. Ma 43 lata i trójkę dzieci. Jest mieszkańcem Szklarskiej Poręby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group